0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: 131
Stok Durumu: 999
269,00TL
Vergiler Hariç: 266,34TL
Bize Ulaşın
  • Email

    info@mersincezerye.com

  • Phone

    0532 470 20 55 - 0 532 470 00 85

  • Pzt - Cum: 8:00 - 17:00

İletişim Formu

Siirt Fıstığı birçok insan tarafından kuruyemiş olarak tüketilmektedir.  Bu fıstığın öne çıkan özelliklerinden bahsetmek gerekirse doyumsuz lezzeti ve büyüklüğü söylenebilir. Birçok insan bu fıstığı antep fıstığı ile karıştırsa da iki fıstık arasında büyüklük farkı bulunmaktadır. Antep Fıstığı doyurucu bir etkiye sahip olsa da Siirt Fıstığı öyle değildir. Bir oturuşta dilediğiniz kadar tüketebilir ve asla doyma hissiyatı yaşamazsınız. Bu fıstık türü yüzyıllar boyunca Siirt’te yetiştirilmektedir. Bizim tarafımızca satışı yapılan Siirt Fıstığı kilosu uygun fiyatlarla satılırken tamamen işlem görmemiş bir şekilde sofralarınıza gönderilmektedir. Burada güven konusunda hiçbir problem yaşamanıza gerek yoktur.

Siirt Fıstığı Faydaları Nelerdir?

Siirt Fıstığı faydaları saymakla bitmeyecek kadar fazla olmakla beraber özellikle içerisinde farklı farklı vitamin çeşitlerini barındırmaktadır. A, E, C, B, B1, B6 gibi vitamin türleri bakımından zengin olduğu için insan vücudunun en önemli dostudur diyebiliriz. Herhangi bir şekilde enerji ihtiyacınız olması durumunda bir avuç Siirt Fıstığı tüketirseniz günlük enerji ihtiyacınızı belirli oranda karşılamış olacaksınız. Burada kemik ve diş sağlığı konusunda aşırı olumlu etkileri olduğunu da söylemekte fayda vardır. Bayan ve erkeklerin cinsel isteksizliğinin önüne geçer ve cinsel hazzın artmasına sebep olur. Tabii ki bu kuruyemişi tüketim sürecinde hiçbir şekilde kilo almayacağınız ve aldığınız kiloları dahi geri vereceğinizi söyleyebiliriz.

Siirt Fıstığı Fiyatı Ne Kadar?

Siirt Fıstığı Türkiye’de son zamanlarda yoğun olarak tüketilen kuruyemiş türlerinden biri olduğu için özellikle fiyatında olası artışlar gözlemlenmiştir. Siirt Fıstığı Fiyatı konusunda belirli kriterlere göre karşımıza farklı farklı fiyatlarda çıkmaktadır. Bu fıstığın fiyatını etkileyen en önemli konuların başında büyüklüğü ve kalitesi gelmektedir. Fiyatı ise kategori kategori değişmekte olup 1. Kalite Siirt Fıstığı 80 TL, 2. Kalite Siirt Fıstığı 75 TL ve 3. Kalite Siirt Fıstığı 65 TL civarlarında satılmaktadır. Bu kuruyemişi internet sitemizden kolayca satın alabilir ve kısa süreli teslimat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Etiketler: Siirt, Fıstığı