0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: 151
Stok Durumu: 980
250,00TL
Vergiler Hariç: 247,52TL
Bize Ulaşın
  • Email

    info@mersincezerye.com

  • Phone

    0532 470 20 55 - 0 532 470 00 85

  • Pzt - Cum: 8:00 - 17:00

İletişim Formu

Cevizli Pekmez Sucuğu, özellikle günümüzde olduğu gibi geçmiş tarihimizde de geleneksel tatlılarımız arasında bulunmaktadır. Türkiye’de neredeyse 7 bölgenin tamamında üretimi gerçekleştirilmektedir. Lezzet ve bıraktığı his olarak çok fazla tercih edilen bu tatlı sitemizde uygun fiyatlar dahilinde tarafımızca evinize kadar kargo ile gönderilmektedir. Bu tatlıyı ister hediyelik olarak isterseniz de misafirlerinize ikram etmek için satın alabilirsiniz. Cevizli Pekmez Sucuğu Fiyatı oldukça tatminkar miktarda olup birçok ailenin bütçesi düşünülerek satılmaktadır.

Cevizli Pekmez Sucuğu Faydaları

Bu tatlı özellikle sütlü ve şerbetli tatlılar arasından çok basit bir şekilde sıyrılabiliyor. Hangi kategoriye dahil edileceği konusunda birçok fikir ayrılığı oluşuyor olsa da hiçbir tartışma bu tatlının lezzetini değiştiremiyor. Tabii ki lokum ve cezerye olarak bilindiğini de söylemek yanlış olmayacaktır. Cevizli Pekmez Sucuğu Faydaları aslında saymakla bitmeyecek kadar fazla olsa da sonuç olarak içerisinde orta derecede şeker bulundurmasından kaynaklı olarak sağlıklı bir tatlı olarak nitelendirilebilir.

Hepsi bir kenara içerisinde ceviz bulunduğu için cevizinde sahip olduğu Omega-3 ve bunun yanı sıra sağlıklı yağlar, proteinler ve vitaminler ile birçok rahatsızlığa karşı etkili olduğunu söyleyebiliriz. Kanın pıhtılaşmasından tutun meme ve prostat kanserlerine karşı adeta elinizde bulundurduğunuz bir silah olarak nitelendiriliyor. Cevizli Pekmez Sucuğu sadece ceviz ile değil pekmez ile de mükemmel sağlıklı bir besin haline geliyor. Kansızlık ve buna benzer birçok şikayetinizde cevizli pekmez sucuğu tüketerek daha sağlıklı bir yaşama doğru yol alabilirsiniz.

Cevizli Pekmez Sucuğu Nasıl Alınır?

Bu mükemmel besine sahip olmak aslında tahmin edildiği kadar zor değildir. Cevizli Pekmez Sucuğu ihtiyacınız bulunuyorsa bu besini ister evde yapabilir isterseniz de sitemizden uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Bizim tarafımızdan satışı gerçekleştirilen cevizli sucuk tamamen fabrikasyon üretimden uzak ev yapımı olarak satışa çıkarılmaktadır. Herhangi bir güven problemi yaşamamanızı öneriyoruz. İhtiyacınız kadar olan cevizli sucuğun fiyatını ödeyerek, siparişinizi geçtikten sonra verdiğiniz bilgilerde bulunan adresinize kargolanma işlemi tarafımızca gerçekleştirilecektir. Teslimat ise en kısa sürede tamamlanacak ve ailenizle doğal yöntemler ile yapılmış olan cevizli pekmez sucuğunun tadına bakabileceksiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Etiketler: Cevizli, Pekmez, Sucuğu
Image
Image
Image
Image
Image