0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: 4659960653
Stok Durumu: 954
149,00TL
Vergiler Hariç: 147,52TL
Bize Ulaşın
  • Email

    info@mersincezerye.com

  • Phone

    0532 470 20 55 - 0 532 470 00 85

  • Pzt - Cum: 8:00 - 17:00

İletişim Formu

Eğer lezzetli ve kaliteli bir cezerye yemek istiyor, aynı zamanda bu cezeryeyi geleneksel tarifine birebir uyacak şekilde tatmayı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Mersin Cezerye olarak, geleneksel tariflere tamamıyla bağlı kalınarak ve müşterilerin damak zevkine layıkıyla hitap edecek ürünleri üreterek satışa sunuyoruz. Pek çok çeşidi arasında en çok rağbet görenlerden bir tanesi de cevizli yaprak cezeryedir. Cevizli yaprak cezerye, adından da anlaşılacağı üzere diğer cezerye türleri gibi küp şeklinde değil ince ince kesilerek hazırlanmaktadır.

Hijyen Standartları Ne Durumda?

Firmamız tarafından üretilen her türlü ürün, üstün hijyen standartlarını karşılamaktadır. Firma bünyesindeki üretim tesislerinde gerek ortamın gerekse personelin hijyeni her şeyden önce gelir. Müşterilerine duyduğu saygıyı bu yönüyle de ifade eden firmamız, geleneksel tariflere ve benzersiz lezzetlere imza atmasının yanı sıra sağlıklı ürünler üretmekten de hiçbir zaman vazgeçmeyecektir.

Cevizli Yaprak Cezerye Üretimi Nasıl Gerçekleşiyor?

Mersin Cezerye, ürünlerinin yapım aşamasında ahşap kalıplardan ve bakır kazanlardan istifade eder. Öncelikle bakır kazanlar içerisinde Ankara Beypazarı'ndan temin edilen havuçlar kök kısımları ayrılmış şekilde kaynatılır. Bu sırada püre haline gelmeleri beklenir. Püre haline gelen havuçların içerisine tamamıyla şeker pancarından üretilen şeker de eklendikten sonra bu karışım pişmek üzereyken cevizler tamamıyla çiğ halde kazanlara eklenir. Ahşap kalıplara dökülen karışımın soğuması beklenir ve soğumasının ardından kesilerek müşterilerin damak zevkine hitap edecek hale getirilir.

Fiyatlar Neden Bu Kadar Makul?

Fiyatların uygun olması her zaman için kaliteden yoksun olunduğu manasına gelmez. Mersin Cezerye de geleneksel tariflere göre hazırlanmış olan ürünlerini müşterilerinin hak edeceği şekilde sunarken kaliteden asla ödün vermez ve yüksek kalitede bir hizmeti her zaman için en uygun fiyatlara sunmayı amaçlar. Bu sayede geleneksel ve yüksek kalitedeki cezeryeye herkesin ulaşabilmesi sağlanacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!