0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: 184
Stok Durumu: 999
219,00TL
Vergiler Hariç: 216,83TL
Bize Ulaşın
  • Email

    info@mersincezerye.com

  • Phone

    0532 470 20 55 - 0 532 470 00 85

  • Pzt - Cum: 8:00 - 17:00

İletişim Formu

Türkiye’de üretilmekte olan en güzel kuruyemişlerden biri fındıktır. Giresun Fındığı satın almak isteyen kişiler özellikle satın alacakları yere karşı güven konusunda problem yaşayabiliyor. Karadeniz Bölgesinde birçok yerde fındık üretiliyor olsa da hiçbiri Giresun Yağlı Fındığı kadar lezzetli olmuyor. Bundan kaynaklı olarak güvenilmeyen satıcılar daha uygun fiyatla olduğu için satış yaparken diğer illerde üretilen fındıkları Giresun Fındığı diye satabiliyor. Hal böyle olunca kaliteden uzaklaşmamak için uygun fiyat arayışı içerisinde girmemenizi öneriyoruz. Biz özellikle bu kuruyemişin satışını yaparken belirli fiyat politikası uyguluyor ve aynı zamanda daha hızlı gönderim için müşterilerimize ücretsiz kargo fırsatını sunuyoruz. Bu sebeple sitemizden güvenli bir şekilde satın alım yapabilirsiniz.

Giresun Fındığı Nasıl Anlaşılır?

Giresun Fındığı nasıl anlaşılır sorusunun cevabı aslında çok basittir. Birbirinden farklı üretilen yerlere özgü fındık çeşitleri bulunduğu için bu çeşitlere göre satın alacağınız fındığı diğer fındıklardan ayırabilirsiniz. Giresun Fındığı genel olarak tombul fındık olarak bizi karşılıyor. Bu fındığın kabuk kısmı açık, parlak ve kahverengidir. Kabuk kalınlığı çok ince olduğu için kırılması da diğer fındıklara göre çok rahattır. Hepsini bir kenara bıraktığımızda Giresun Fındığı kırıldıktan sonra iç kısmının soyulma konusunda çok kolay bir yapıya sahip olduğunu söylemekte fayda var. Bu gibi kriterlere göre seçimlerinizi yaparsanız Giresun Fındığı seçiminizde başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Giresun Fındığı Ne Kadar?

Giresun Fındığı kilosu bazı yerlerde çok uygun fiyatlar ile satılıyor olsa da bazı yerlerde oldukça yüksek fiyatlarda satılmaktadır. Bunun en önemli sebebi fındığın tam sezonundan sonrasında satılması ve sezonundan uzak zamanlarda satılmasıdır. Sezonunda satılan fındığın fiyatı çok yüksek oluyor. Bu sebeple satın almak isteyen kişiler Giresun Fındığını genellikle sezonunda değil de farklı zaman dilimlerinde satın almaya çalışıyorlar. Bu kadar mükemmel bir kuruyemişi dilediğiniz zaman tarafımızca belirlenen fiyatlardan satın alabilir ve kısa sürede sofranızda bulabilirsiniz. Her zaman müşterimizin uygun fiyatlar ile karşılaşmasını sağlamak için çabaladığımızdan dolayı müşteriler genellikle tercihlerini bizden yana kullanıyor ve gayet memnun kalıyorlar.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Etiketler: Giresun, Fındık