Mersin’in önde gelen firmalarından biri olarak kendimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyor ve müşterilerimize yeni hizmetler sunmak için çabalıyoruz. Kalitenin her zaman büyük önem taşıdığı cezerye, lokum ve kuruyemiş alanında öncü bir firma olarak online olarak da müşterilerimize hizmete başlamış bulunuyoruz. Alanında deneyimli personellerle çalışarak müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutuyoruz.

Mersinde Cezerye alanında lokum ve kuruyemiş alanında en taze ve en kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz. Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz sektörü internet ortamına da taşıyarak müşterilerimize ücretsiz ve hızlı kargo gibi imkanlarla daha hızlı, kolay ulaşmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimiz sitemiz içerisinde rahatlıkla ürünlerimizin fiyatlarını, fotoğraflarını bulma imkanına sahip olmakla birlikte çeşitli kampanyalardan da rahatlıkla faydalanmak mümkün oluyor.

Ürünlerimiz

Cankur olarak müşterilerimize satışını yaptığımız farklı türlerde birçok ürün bulunuyor. En doğal yerinden getirerek hızlı kargo ile müşterilerimize cezerye, lokum ve kuruyemiş sunuyoruz. Her ürünün farklı türleri de bulunuyor. Fıstıklı cezerye, fındıklı cezerye, cevizli ve karışık cezerye bulunmakla beraber fıstıklı, fındıklı, cevizli ve karışık küp cezerye de bulunuyor. Satışını yaptığımız diğer bir ürün olan lokum ise iki farklı türde satılıyor. Meyveli kuşlokumu ve çifte kavrulmuş kuşlokumu olarak satışını yaptığımız lokumlarda cezerye gibi %100 şeker pancarından üretilmektedir.

Mersin’in en kaliteli cezerye ve lokumlarının yanı sıra kuruyemiş ürünü olarak Antep fıstığı, çiğ badem yerli ve yerli kavrulmuş badem satışı da yapmaktayız. Tüm ürünlerimizde birinci sınıf malzemeleri sunarak yıllardır içerisinde bulunduğumuz sektörde müşterilerimizin bize olan güvenini boşa çıkartmamak ve daha iyi hizmet sağlamak adına büyük bir titizlikle satışımızı gerçekleştiriyoruz.

Sipariş ve Teslimat

İnternet sitemizden kolay bir şekilde bulunan ve fotoğraflarıyla birlikte içerikleri de gözüken ürünlerimizin hızlı bir şekilde siparişini geçmek mümkündür. Sipariş ver butonuna basarak ödeme ve adres seçim işlemleri gerçekleştirdikten sonra alınan ürünü aynı gün kargoya veriyoruz ve 1 ile 3 gün arasında teslimat gerçekleştirilmiş oluyor. Alınan tüm ürünlerde müşterilerimize ücretsiz kargo fırsatı sağlıyoruz.

İletişim

Cankur firması olarak bizlerle sitemiz üzerinden iletişime geçmenizde oldukça kolaydır. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve müşterinin yararına olacak olan her şeyi hızlıca gerçekleştiren bir firma olarak iletişim konusunda da müşterilerimize destek oluyoruz. Sayfamızda bulunan canlı destekle görüşme yapmak ya da canlı desteğe mesaj bırakmak mümkündür. Bununla birlikte bizlerle her zaman telefon ile iletişim kurulabilmektedir.

Kampanyalarımız

Müşterilerimizin internet üzerinden yararlanabileceği kimi zaman cezerye kimi zaman lokum kimi zaman ise kuruyemiş ürünlerinde yapmış olduğumuz kampanyalar bulunuyor. Bu kampanyaları sürekli sitemizi ziyaret ederek takip edebilmek mümkün olduğu gibi bülten aboneliği gerçekleştirerek haberdar da olunabiliyor. Doğal içeriklerden yapılmakta olan ürünlerimizi kaçırmamak ve leziz tadına kampanyalı bir şekilde bakma imkanını da burada müşterilerimize sunuyoruz.

 

Image
Image
Image