İşbu sözleşme taraflarınca;

A. 'ALICI' ve B. 'SATICI' olarak ifade edilecektir. Sözleşme çerçevesinde yer alan hüküm ve koşulların beyanını, içeriğini ve hak taleplerini bildirmektedir.

Taraflar arasında içeriği kabul edilerek hüküm ve şartlar dahilinde onaylanarak imzalanmıştır. Sözleşme gereğince; A, siparişini sitemiz üzerinden seçerek, sepete ekleyip onayladığı takdirde beyan edilen fiyatın, vergi ücretleri, kargo ve hizmet bedeli gibi tüm koşullarını da kabul etmiş sayılır.

Tanımlar

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereğince, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın izni ve bildiri dahilinde, www,mersincezerye.com adresi üzerinden sipariş edilen mal ve hizmet bedellerinin tüm özellikleri ve içeriğiyle birlikte taraflar arasında (A ve B) Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine uygun şekilde davranılacaktır.

Sözleşme Konusu Ürün/Ürünler Bilgileri

Malın içeriği, özellikleri, boyutu, şekli taraf olan satıcı B'nin internet adresi olan Mersincezerye.com üzerinde görüldüğü gibidir. Tüm bailgi ve içerikler ürünlerin altında mevcut olup, canlı destek birimlerinin kullanılmasıyla da taraf A'nın detaylı bilgi alması mümkündür. Satıcı tarafından düzenlenen kampanyalar uygulanıyor ise; kampanya süre zarfında inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Site adresinde görülen ürünlerin satış fiyatı belirlenmiştir. Bir sonraki güncelleme ve yenilemeye kadar aynı fiyat üzerinden ücret uygulanır. Seçilen ve istenilen ürünler belirli bir süre zarfını kapsıyorsa bitimine kadar aynı fiyattan sorumluluk alınır.

Genel Hükümler

Alıcı, mersincezerye.com adresi üzerinden sipariş verdiği andan itibaren uygulanacak olan hükümler çerçevesince ödenmesini, kargo ücretini ve hizmet takibini kabul etmiş sayılır. Alıcı; durumla, hizmetle ve ürünle ilgili tüm bilgileri ön bilgilendirme şeklinde okuyarak kabul etmiş sayılır.

Sözleşmenin genel hükümleri gereğince; her ürün için yasal hak olan 30 günü aşmamak kaydıyla gönderilmesi bizler tarafından kabul edilmiş olur. Alıcının ürünü almaması, alamaması ya da istememesi durumunda sözleşmeyi fesih hakkı saklıdır.

Sözleşme içerisinde ürünü eksiksiz teslim edeceğimiz, belirtilen tüm koşulları sağlıyor oluşumuz ve kullanım kılavuzuna uygun şekilde sorunsuz veya eksiksiz göndereceğimizi beyan ederiz.

Ürünün teslimi, gönderimi ve belirtilen şekilde geleceğini temin ve beyan edip kabul etmiş olup, alıcının da eksiksiz olarak teslim aldığını, adrese iletildiğini elektronik ortam aracılığıyla kabul etmiş sayılır.

Cayma Hakkı

Alıcının mal aldığına ilişkin reddine, belirlenmiş nedenlerden dolayı iadesi ve iptaline göre karar verme hakkı saklıdır. Cayma hakkının kullanılması 14 iş günü içerisinde yapılmalıdır. Ürünün tesliminden sonra geçen 14 gün boyunca bizlerin kusuru veya sizlerin taleplerini karşılayamama şeklinde ortaya çıkan tüm hükümlerde iptal ve cama hakkı bulunur. Ancak; cayma hakkı olmayan çabuk bozulacak ya da taze tüketilmesi gereken ürünlerde alıcının iade, iptal ya da cayma hakkı geçersiz sayılacaktır. Ürün hakkında her ürün için detaylı bilgiyi canlı destek birimlerinden öğrenebilir iptal ve iadesini satın almadan önce sorgulayabilirsiniz.

İade hakkında; iade formunun eksiksiz doldurulmuş olarak kargo şubesine bizim, yani satıcının bilgileri verilerek iade yapılması tavsiye edilir. Konu hakkında müşteri hizmetlerini arayabileceğiniz gibi tüm bilgiler ürünlerin altında mevcuttur.

Satıcı Bilgileri

Konum: Mersin Cezerye (CANKUR), Palmiye Mahallesi, 1207 Sokak, No:29/A YENİŞEHİR/MERSİN adresi geçerli olup bir sonraki güncellemeye kadar bu adres üstünden siparişinizi alabilir veya iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon No: 0532 470 20 55 olup satıcının ürünleri ve hizmetleri hakkında tüm bilgilere telefon numarası yardımıyla ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir sonraki güncelleme ve yenilenmeye kadar bu telefon numarası üzerinden sizlere hizmet edeceğiz. Genel hükümler çerçevesince, ürünlerin istenilen ve resimlerde görüldüğü gibi olması zorunlu olup, beklenene uymama halinde iptal ve cayma hakkı alıcıda saklıdır.

Image
Image
Image