Sitemizin iade şartlarına uygun olmak koşulu ile verdiğiniz siparişleri iade edebilirsiniz. Sitemizden alınan ürünlerin iade şartları aşağıda açıklanmıştır.

Genel

1. Sitemizi kullanarak, online olarak sipariş vermeniz durumunda, ön bilgilendirme formumuz ile mesafeli satış sözleşmelerimizi kabul etmiş olmaktasınız.

2. Sipariş veren müşterilerimiz, siparişlerinin satışı ve teslimi kapsamında, tüketicinin korunması kanunu (6502 sayılı), mesafeli sözleşmeler ile ilgili yönetmelik ve halen yürürlükte olan bu konu ile ilgili yasalara tabi olmaktadır.

3. Tüm ürünlerimizin kargo ücretleri, firmamız tarafından ödenmektedir.

4. Sipariş edilen ürünlerin, bedellerinin ödenmesinde problem çıkması halinde (banka kaynaklı vb.), firmamız siparişleri iptal etme hakkına sahiptir.

5. Müşterilerimiz satın aldıkları ürünleri, kullanmadan ve teslimat tarihinden itibaren yedi gün içinde, firmamızla iletişime geçerek iade edebilirler.

6. Ürünlerimiz iade edilirken orijinal ambalajları ile iade edilebilmektedir.

7. İade edilecek ürünler, teslimatı yapan aynı kargo firması ile ve ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

8. Siparişten cayma nedeni ile yapılan ürünlerin ide masrafları, müşteriler tarafından ödenecektir. Bu maksatla yapılan iadelerde ürünün yerine başka bir ürün tarafımızdan verilebilir veya ödenen miktar, ödeme yöntemleri ile aynı şekilde iade yapılabilir.

Taşıma Nedeni İle Oluşan Hasarlardan Dolayı İade Koşulları

1. Alıcıların ürünlerimizi teslim alırken kontrol sorumluluğu bulunmaktadır. Kargo firmasından ürün alınırken, ürünün ambalajı ve içeriği kargo yetkilisi ile beraber kontrol edilmelidir.

2. Taşıma nedeni ile oluşan ambalaj bozulmaları ve yırtılmaları ile içindeki gıda malzemesinde oluşan problemler (ezilme, parçalanma veya bozulma gibi) tespit edilmelidir. Tespit edilen bu sorunlar, kargo yetkilisine de imzalatılan tutanak ile birlikte firmamıza ücretsiz olarak iade edilmektedir.

3. Teslim alınırken kontrol edilmeyen ve tutanak tutulmayan ürünler, taşıma nedeni ile hasar oluşumundan dolayı iade edilememektedir.

4. Ürün ve tutanak firmamıza ulaştığı andan itibaren en kısa sürede, müşteri temsilcimiz müşterimizle irtibata geçerek, yeni ürün gönderme veya ücret iadesi konusunda onayını almaktadır.

Hatalı Ürünlerin İadesi

Sipariş verilen ürünlerde, taze olmayan veya değişik ürün gönderilmesi gibi firmamızdan kaynaklanan hata tespit edildiğinde, müşteri temsilcimizle irtibata geçerek, ürünü iade veya değiştirme hakkı kullanılabilmektedir. Bu kapsamda tüm kargo masrafları (değişim ve iade) firmamız tarafından karşılanmaktadır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ücret iadesi de en kısa sürede yapılmaktadır.

Image
Image
Image