Kuruyemişler sağlık açısından yararları saymakla bitmeyecek olan gıda türlerindendir. Ancak kuruyemiş satın alırken de tıpkı diğer gıda çeşitlerinde olduğu gibi dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Mersin ilinde hizmet veren ve kalitesini sürekli en yüksek seviyede tutan Mersin Cezerye firması, üretimini ve satışını yaptığı tüm ürünlerini mersincezerye.com sitesinde tanıtıyor. Firma Mersin cezerye firmaları arasında ürün tazeliği, lezzeti ve kalitesi açısından önemli bir yere sahiptir. Firma fıstıklı, cevizli, fındıklı, karışık yaprak cezerye, fıstıklı, cevizli, fındıklı, karışık küp cezerye, fıstıklı ce fındıklı atom cezerye, meyveli kuşlokumu, çifte kavrulmuş lokum, yerli Antep fıstığı, yerli kavrulmuş badem ve yerli kavrulmamış badem üretim ve satışlarıyla tüm Türkiye'ye en kaliteli ve özel lezzetleri sunuyor.

Taze Kuruyemiş Ürünleri

Firmanın üretim ve satışını yapmış olduğu badem ve Antep fıstığı gibi kuruyemiş ürünleri, her zaman taze ve lezzetli olmasının yanı sıra yerli üretim ürünlerden oluşuyor. Sağlık ve çocuklarda zeka gelişimi açısından önemli bir yere sahip olan badem, yerli üretim olarak üretiliyor ve kavrulmuş veya çiğ olarak satışa sunuluyor. Site üzerinden tüm ürünlerin fiyat ve resimleri görüntüleniyor. Firmada Antep fıstığı ve badem ürünleri 1 sınıf ürünlerden seçiliyor ve % 100 hijyen kalitesinde kavruluyor. Eleme işlemi sonrası kaliteli olarak elde edilen kuruyemişler tüketime uygun hale getiriliyor.

Özel Üretim Cezerye

Firmanın kaliteyi ön planda tuttuğu cezerye üretiminde özel hazırlanmış ürünlere yer verildiği gibi yöresel ürünlere de yer veriliyor. Tüm üretimlerde hijyen faktörü en steril şekliyle tercih ediliyor ve bir buçuk saat bakır kazanlarda haşlandıktan sonra püre haline getiriliyor. Firma özel üretim ürünleri ve kalitesiyle Mersin cezerye firmaları arasında tercih edilen bir firmadır.

Taze Lokum

Mersin Cezerye firmasında meyveli kuşlokumu ve çifte kavrulmuş lokum çeşitlerinin tamamında % 100 şeker pancarı ve meyve özleri kullanılıyor. Üretim aşamasında şeker pancarı ve meyveler bakır kazanlarda karıştırılarak kaynatılıyor ve özel usullere uygun olarak üretimleri yapılıyor. Firma ile iletişime internet sitesi aracılığıyla veya telefon numaraları aracılığıyla geçilebiliyor.

Image
Image
Image