Mersin'in cezerye, lokum ve kuruyemiş ürünleri alanında en taze, en lezzetli, hijyenik ve en kaliteli ürünlerini müşterilerimizle buluşturmayı düşünerek internet sitemiz üzerinden sipariş alıyoruz. Müşterilerimize hızlı ve ücretsiz kargo seçeneğimizle Türkiye'nin tüm şehirlerine teslimat yapıyoruz. Her işlemimizde olduğu gibi teslimat hizmetimizde de güvenilirliği ve kaliteyi sizler için sağlıyoruz.

Hızlı Kargo

Firmamız almış olduğu siparişleri aynı gün kargoya vermekte ve ürün teslimat adresinizin mesafesine göre 1 ila 3 gün arasında hızlı kargo seçeneği ile sizlere ulaşmasını sağlamaktadır. Cezerye, lokum ve kuruyemiş ürünlerimiz siparişiniz sırasında vermiş olduğunuz adresinize kargo imkanı ile gönderilmektedir. Kaliteli üretim sonucu müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini teslimat alanında da sunmakta ve müşterilerimizin beğenisini sağlamaktayız.

Ücretsiz Teslimat

Firmamız uzun yıllardır vermiş olduğu hizmetlerini internet ortamına taşıyarak tüm Türkiye'ye hitap etmeyi başarmıştır. Bizlere vermiş olduğunuz siparişlerinizi en geç üç gün içerisinde ücretsiz kargo imkanımızla yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak adreslerinize ulaştırmaktayız. Vermiş olduğunuz sipariş için aynı gün kargo imkanımızda bulunur. Siparişinizin teslimatı hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki destek bölümünden kaliteli bilgileri anında alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

İnternet sitemizden tercih ettiğiniz ürünleri satın almak istediğinizde sipariş ver butonuyla ürün satın alma aşamasını geçebilirsiniz. Satın alma ve ödeme işlemini tamamlamanız durumu sonrasında vermiş olduğunuz siparişiniz hassas bir şekilde paketlenmekte ve aynı gün hızlı ve ücretsiz kargo hizmeti ile adresinize gönderilmek üzere hazırlanmaktadır. Aynı gün kargoya vermiş olduğumuz ürünler adres mesafenize uygun olarak bir ila üç gün arasında sizlere ulaştırılmaktadır.

Kargo hizmetimiz ücretsiz olarak sağlanmakta ve vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde kalite benimsenmektedir. Kuruyemiş, cezerye ve lokum ürünlerinde hızlı ve ücretsiz kargo seçeneğinden firmamızı tercih ederek yararlanabilirsiniz. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde amacımız yüzde yüz müşteri memnuniyetinin kazanılmasıdır.

Sitemizi inceleyerek satın almak istediğiniz ürüne karar verebilir ve adresiniz Türkiye'nin neresinde olursa olsun, siparişinizi aynı gün ücretsiz kargo seçeneğimizle satın alabilirsiniz. Sitemizden satın aldığınız ürünleri en geç üç gün içerisinde ücretsiz olarak teslim almanızı sağlamaktayız.

Image
Image
Image